Třídy

Školka má celkem 4 pavilony. Ve třech z nich je umístěno 6 tříd s kapacitou 168 dětí, poslední pavilon je určen pro prostory školní jídelny a zázemí managementu a provozním pracovníkům. K mateřské škole patří odloučené pracoviště Úvoz 1. Tato dvoupodlažní budova je určena pro 28dětí ve věku 2-7 let.

Kapacitu dětí máme stanovenu na 219 dětí.

Třída A dolní

Třída A dolní – třída zapojená do Ozdravného projektu. Do této červené třídy rády chodí děti ve věku 2-5 let.

Třída A horní

Třída A horní – třída zapojená do ozdravného projektu. V této žluté třídě si hraje a vzdělává se 28 starších dětí ve věku 5-7 let. K výchovně - vzdělávacím aktivitám slouží interaktivní tabule.

Třída B dolní

Třída B dolní – Do této zelenkavé třídy se těší děti ve věku 4-7 let. Třída je vybavena nejnovější interaktivní tabulí.

Třída B horní

Třída B horní – Tato veselá, oranžová třída je určena pro děti ve věku 4-7 let. Je vybavena interaktivní tabulí.

Třída C dolní

Třída C horní

Tato červená třída C - dolní slouží nejmladším Beruškám.  Je vybavena novým, veselým nábytkem a velkou plochou k volným hrám. , což plně vyhovuje věkové skupině 2-5 let.

Úvoz - odloučené pracoviště  - Zámeček

Třída pro heterogenní skupinu dětí 3-7 let je plně vybavena velkým množstvím hraček a stavebnic.  Ložnici má odloučené pracoviště stabilní a spojenou s jídelnou, čímž se vytváří velký prostor pro hry v samotné třídě. Pro vzdělávání dětí slouží interaktivní tabule.

Zahrada MŠ Úvoz

Tato třída C - horní, neboli Broučci je určena převážně mladším dětem. Ve veselém prostředí, kterému dominuje nový nábytek se děti cítí jistě velmi příjemně. Ke vzdělávání slouží moderní multimediální panel.